• 1
  • 2
Ranking Wydarzeń - Bramka: Karkonosze DFD CUP 2015 - Król Strzelców


Pozycja Nazwa Zespół Bramka
1 Tomasz Wdowik ZGH BOLESŁAW BUKOWNO 20
2 Piotr Wiśniewski BROEN DZIERŻONIÓW 11
3 Bartosz Wojciechowski NETBOX GOSTYŃ 10
- Jarosław Rapacz COOPER STANDARD 10
5 Mateusz Staś SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  9
6 Maciej Kręblewski ROCKWELL AUTOMATION  7
- Marcin Pietrkiewicz SAINT GOBAIN GLASS DĄBROWA GÓRNICZA  7
8 Partyk Kiczyński ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  6
- Jarosław Wiewiórka NGK GLIWICE  6
- Damian Modrzejewski OSM ŁOWICZ/o Toruń  6
- Łukasz Isalski TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  6
- Marcin Jaszczuk SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  6
- Janusz Knapp NETBOX GOSTYŃ  6
14 Stanisław Biergmann OSM ŁOWICZ/o Toruń  5
- Przemysław Staś SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  5
16 Krystian Białkowski SAINT GOBAIN GLASS DĄBROWA GÓRNICZA  4
- Mateusz Bordel SAINT GOBAIN GLASS DĄBROWA GÓRNICZA  4
- Marcel Radzewicz ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  4
- Maciej Tomela OSM ŁOWICZ/o Toruń  4
- Rafał Dragan TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  4
- Łukasz Bartol SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  4
- Marek Szymański CONVERT PAPER  4
23 Daniel Jastrzębski ROCKWELL AUTOMATION  3
- Mariusz Wiącek MICHAEL HUBER GROUP  3
- Mirosław Szafranek NGK GLIWICE  3
- Dymytro Tuz NGK GLIWICE  3
- Michał Kołodziejczak CONVERT PAPER  3
- Piotr Szymański TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  3
- Kacper Kupczak BROEN DZIERŻONIÓW  3
- Adam Bukowski BROEN DZIERŻONIÓW  3
- Ireneusz Szczepański TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  3
- Tomasz Nojman NETBOX GOSTYŃ  3
33 Maciej Szabucki ROCKWELL AUTOMATION  2
- Damian Pluta ROCKWELL AUTOMATION  2
- Patryk Fronczek GRUPA ELBIT CZELADŹ  2
- Rafał Wioska GRUPA ELBIT CZELADŹ  2
- Marcin Mondry MICHAEL HUBER GROUP  2
- Dawid Kopeć GRUPA ELBIT CZELADŹ  2
- Marcin Gajewczyk NETBOX GOSTYŃ  2
- Radosław Kubacki CONVERT PAPER  2
- Adrian Struzik NGK GLIWICE  2
- Piotr Fac NGK GLIWICE  2
- Arkadiusz Paszkowski COOPER STANDARD  2
- Dawid Dziobiński SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  2
- Zbigniew Kieromin SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE WESOŁA  2
- Karim Abu Nahia OSM ŁOWICZ/o Toruń  2
47 Marcin Jazgarski ROCKWELL AUTOMATION  1
- Artur Baliński GRUPA ELBIT CZELADŹ  1
- Tomasz Noga MICHAEL HUBER GROUP  1
- Piotr Lewandowski GRUPA ELBIT CZELADŹ  1
- Paweł Grobelny ROCKWELL AUTOMATION  1
- Marek Pietrkiewicz SAINT GOBAIN GLASS DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Bartłomiej Kaczmarczyk ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  1
- Adam Iwiński SAINT GOBAIN GLASS DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Łukasz Derba ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  1
- Jan Antczak CONVERT PAPER  1
- Adam Nowacki CONVERT PAPER  1
- Krzysztof Młodzik TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  1
- Damian Kijak BROEN DZIERŻONIÓW  1
- Jakub Frackowiak NETBOX GOSTYŃ  1
- Paweł Kulesio COOPER STANDARD  1
- Daniel Miecielica COOPER STANDARD  1
- Rafał Kaźmierczak CONVERT PAPER  1
- Arkadiusz Gleba TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  1
- Mariusz Szymański CONVERT PAPER  1
- Łukasz Wygoda ROCKWELL AUTOMATION  1
- Rejmontowicz BROEN DZIERŻONIÓW  1
- Dawid Panasiuk NGK GLIWICE  1
- Mariusz Kaźmierski OSM ŁOWICZ/o Toruń  1
- Grzegorz Bąkowski BROEN DZIERŻONIÓW  1


Copyright © Ranking Wydarzeń - Bramka: Karkonosze DFD CUP 2015 - Król Strzelców. - DFD SPORTS 2014 - All Rights Reserved. fot. Piotr Krzaczkowski - www.sniezka.karpacz.pl
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd